Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura na koniec kampanii wyborczej w Kraśniku. Przyjechała policja [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 października 2018 r. o 17:46 Powrót do artykułu
Panie Choma po co Pan łazi do kościółka? Skoro takie obrzydliwe rzeczy Pan robi? Nie potrafi Pan prowadzic uczciwej kampanii? Nic Pan swoją osobą nie reprezentuje. WSTYD!!! Stary, a naiwny. Zastanawiam się kto Pana do złego namawia, "zły" czy JS i cała banda. Może za słabo się Pan modli, skoro robi Pan co robi. Na szczęście "Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy...." i jeszcze jedno  Panie Choma " nie mów fałszywego świadectwa przeciw ..." kojarzy Pan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prędzej mi ręka uschnie niż zagłosuję na kogokolwiek z partii, która szanuje: prawo - jak w przypadku ułaskawień Pana Kamińskiego sprawiedliwość - jak w przypadku postępowania z Trybunałem Konstytucyjnym oraz Sądem Najwyższym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy zobaczyć jak Żuk zmienił Lublin, a jak wygląda Kraśnik, a raczej nie wyglada. Tylko Wilk może go zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam te wszystkie oszczerstwa z jednej i drugiej strony to zastanawia mnie czy oni obaj zasługuja na to by być burmistrzem naszego miasta. Jeden ma cos za kołnierzem i drugi też a my wybieramy człowieka a nie partie prawda??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widac pan Choma sam o siebie nie potrafi zawalczyć w tych wyborach, wszędzie albo ze Stawiarskim, albo z innymi koleszkami z Pis, sam z siebie niewiele mówi, bardzo szkoda, ze nie będzie debaty miedzy dwoma kontrkandydatami, chętnie na żywo zobaczyłabym merytoryczne przygotowanie tego człowieka, bez niczyich podszeptów i całego tego zabawnego otoczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesny Kurek jako zastępca Wilka zajmie się oświatą i wprowadzi do przedszkoli i szkół gender,uświadomi 4 latki, że mogą się zakochiwać i wcale nie musi to być miłość do płci odmiennej. Uświadomi dzieci, że osoby tej samej płci kochają się lepiej, bo lepiej znają swoje potrzeby. W ZHP na zbiórkach powie, że 15 latki mogą uprawiać seks, byle nie afiszować się tym za bardzo, a zuchy...mogą się onanizować, jeśli mają taką potrzebę. Głosujmy za nowoczesnością w KO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...te dwie gnidy przekonały mnie do konieczności zmiany planów weekendowych i wcześniejszego powrotu do Kraśnika, aby wziąć udział w II turze! Głosuję na pana Wilka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat 4-latki zakochiwać mogą się niezaleznie od płci, a 15-latki seks uprawiaja albo nie ale co ma do tego ZHP ? Na onanizowanie sie też przychodzi pora i chyba bardziej u harcerzy niz zuchów. Jakbys mnie nie uświadamiał to z facetem mogę pójść na wódkę a nie do kochania. w związku ztym zagłosuje na Wilka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie  pis rzadzi jak mozna glosowac inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie ulotki ze środy odniosą odwrotny skutek. Ludzie nie lubią nachalności i radykalizmu, to ich zmobilizuje do zagłosowania na Wilka. Co do przypominania wyczynów Cz., hm...  a jakie wspomnienia mamy po drugiej kadencji Włodarczyka - ludzie coraz częściej mówią, lepszym gospodarzem był Cz. niż W. Oj, chyba to będzie więc strzał we własne kolano. Tak samo jak publicznie udzielone przez W. poparcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat 4-latki zakochiwać mogą się niezaleznie od płci, a 15-latki seks uprawiaja albo nie ale co ma do tego ZHP ? Na onanizowanie sie też przychodzi pora i chyba bardziej u harcerzy niz zuchów. Jakbys mnie nie uświadamiał to z facetem mogę pójść na wódkę a nie do kochania. w związku ztym zagłosuje na Wilka
 To są materiały z oficjalnych publikacji ZHP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesny Kurek jako zastępca Wilka zajmie się oświatą i wprowadzi do przedszkoli i szkół gender,uświadomi 4 latki, że mogą się zakochiwać i wcale nie musi to być miłość do płci odmiennej. Uświadomi dzieci, że osoby tej samej płci kochają się lepiej, bo lepiej znają swoje potrzeby. W ZHP na zbiórkach powie, że 15 latki mogą uprawiać seks, byle nie afiszować się tym za bardzo, a zuchy...mogą się onanizować, jeśli mają taką potrzebę. Głosujmy za nowoczesnością w KO!
 Wszyscy nowocześni minusują, żeby tylko prawda nie wyszła na jaw. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOLF WYGRA W CUGLACH NIE MA ROWNYCH SOBIE; JEST NAJLEPSZY ON JEDZIE MEROLEM A jego adwersarze syrenkami heheheheh; ten na zdjeciu jakis taki niewyspany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesny Kurek jako zastępca Wilka zajmie się oświatą i wprowadzi do przedszkoli i szkół gender,uświadomi 4 latki, że mogą się zakochiwać i wcale nie musi to być miłość do płci odmiennej. Uświadomi dzieci, że osoby tej samej płci kochają się lepiej, bo lepiej znają swoje potrzeby. W ZHP na zbiórkach powie, że 15 latki mogą uprawiać seks, byle nie afiszować się tym za bardzo, a zuchy...mogą się onanizować, jeśli mają taką potrzebę. Głosujmy za nowoczesnością w KO!
Niektórym te kwestie seksu tak się na mózg rzuciły, że zakryły wszystkie inne w nim ośrodki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie  pis rzadzi jak mozna glosowac inaczej
Zacznij jeść gówno - miliardy much nie mogą się mylić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie  pis rzadzi jak mozna glosowac inaczej
Zacznij jeść gówno - miliardy much nie mogą się mylić.
 Mistrzostwo !!   Brawo za celność odpowiedzi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie ogarnijcie się do biura poselskiego każdy obywatel ma prawo przyjść i porozmawiać lub umówić się na spotkanie z posłem,po to są biura poselskie a blokowanie dostępu to jest łamanie prawa bo każdy z nas płaci za utrzymanie biur poselskich. Po drugie czy jak Wilk zostanie wybrany to na wejście do urzędu miejskiego będą potrzebne zgody i pozwolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze chwila i rozpoczniemy polowanie, będziecie się pisiory chować po kościołach, które zresztą też pogonimy z naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie ogarnijcie się do biura poselskiego każdy obywatel  ma prawo przyjść i porozmawiać lub umówić się na spotkanie z posłem,po to są biura poselskie a blokowanie dostępu to jest łamanie prawa bo każdy z nas płaci za utrzymanie biur poselskich. Po drugie czy jak Wilk zostanie wybrany to na wejście  do urzędu miejskiego  będą potrzebne  zgody i pozwolenia.
A może nie chodziło o dostęp do biura poselskiego, ale zorganizowanie konferencji prasowej na prywatnym terenie? Do biura pozwolono im wejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to co się dzieje teraz w Kraśniku to część planu nakreślonego gdzieś bardzo wysoko/nie mylić z Warszawą/Wilk wygrywa wybory wtedy największym przegranym jest Jaruś.Kaczor nie daruje straty miasta i jest po nim.Wilk ze swoją zbieraniną jedynie co może zrobić to się skompromitować. Bratko rozwali transport Kurek szkoły, łysy kpwik, a dla reszty już nawet nic nie zostanie.No i Madejek znowu obudzi się z ręką w nocniku A i został jeszcze ten który już nie chce być w radzie sołeckiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...